Skreśl niepotrzebne

Pod hasłem PrzeMOC wobec KOBIET. Skreśl niepotrzebne”  startuje ogólnopolska akcja przeciwprzemocowa Avon Kontra Przemoc i fundacji Feminoteka, wspierana przez Rzecznika Praw Obywatelskich i największe polskie miasta.

haslo_avon

Chcemy walczyć z przemocą w pozytywny sposób, pokazując kobiety – bohaterki, które mają w sobie moc, by wydostać się nawet z najtrudniejszej sytuacji.

W ramach akcji uruchomiliśmy aplikację AVON Alert, z pierwszym polskim przeciwprzemocowym chat-botem, do którego można zwrócić się o pomoc 24 godziny na dobę.

AVON Alert umożliwia szybki i sprawny kontakt z telefonem wsparcia Feminoteki, który zapewnia bezpłatną, profesjonalną pomoc ofiarom i świadkom wszelkich rodzajów przemocy.

AVON Alert to równieżplatforma edukacyjna, dzięki której można dokładnie dowiedzieć się, co jest przemocą i jak sobie z nią radzić.

Ambasadorki Piękna Avon wezmą udział w szkoleniach, prowadzonych przez ekspertki Feminoteki, dzięki którym będą umiały zareagować i udzielić natychmiastowej pomocy, gdy tylko zauważą niepokojące objawy wśród rodziny, znajomych lub klientek.

Skreśl z nami przemoc!  Zobacz spot i pobierz aplikację. 

Telefon przeciwprzemocowy Feminoteki czynny pon-pt w godz. 8:00-20:00

Zadzwoń 888 88 33 88